Wtorek, 15 maja 2012, 13:30

Agnieszka Włodarczyk w CIĄŻY?

prawda
fałsz
Agnieszka Włodarczyk w CIĄŻY?
foto: facebook.com
Burzliwy romans Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka bardzo szybko przerodził się w poważny związek. Para poznała się na planie serialu „Pierwsza miłość”. Już od pierwszej rozmowy między aktorami zaczęło iskrzyć. Mimo ostrej krytyki, ze strony fanów serialu i Anety Zając, zakochani wspólnie przetrwali najgorsze chwile. Jak wspomniała celebrytka w jednym z wywiadów

„Gdy dwoje ludzi ma być ze sobą, to cały wszechświat temu sprzyja. Wszechświat będzie zawsze po stronie prawdziwej miłości i w ostateczności nas poprowadzi, nawet jeśli to będzie bolesna droga”.

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że miłość zakochanych celebrytów wkrótce zaowocuje! Agnieszka bowiem jest w ciąży! Oczywiście ojcem dziecka jest Mikołaj! Szokująca informacja zapewne nie ucieszy byłej żony aktora, Anety Zając, która samotnie wychowuje wspólne bliźniaki.

Już jakiś czas temu Agnieszka wyznała, że chce urodzić Mikołajowi dziecko: ja pierwszy raz w życiu czuję, że chcę mieć dziecko. Podobno aktorzy planują długi wyjazd za granicę, by przyszła mama czuła się komfortowo i bezpiecznie. Ciekawe, czy po narodzinach maleństwa para odważy się wrócić do kraju i pochwalić potomkiem?

Przyszłym rodzicom życzymy dużo szczęścia!

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 14 czerwca 2012 19:14
Czy na ostatnim zdjęciu jest wciąż młody Krzysiu?
Gość 3 czerwca 2012 11:08
Anecie już zrobił dzieci, teraz musi następnej .!! on i ona są żałośni !!
Gość 21 maja 2012 16:26
pff, jeśli to prawda to tylko życzyć żeby zdrowe było, ale oni, jak już wyjadą niech tam zostaną! oboje są obrzydliwi!
Gość 17 maja 2012 15:55
racja!!
Gość 15 maja 2012 18:24
buaaaahahahahaa dobra ściema!!!
Gość 15 maja 2012 16:28
obrzydliwe i tyle