Poniedziałek, 10 października 2011, 12:55

Facet Dody: oboje się nakręcamy

prawda
fałsz
Facet Dody: oboje się nakręcamy
foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl
Doda zaczęła pokazywać się ze swoim nowym facetem, Błażejem Szychowskim. Para chętnie pozuje do zdjęć, odwiedza bankiety i różnego rodzaju imprezy. Ostatnio Doda i Szychowski pojawili się na premierze nowej kolekcji okularów zaprojektowanych przez Ewę Minge.

Obydwoje nie odstępowali siebie na krok, uśmiechnięci i objęci pozowali do zdjęć. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że Szychowski coraz bardziej zaczyna przypominać Nergala, byłego faceta Dody. Trzydniowy zarost, marynarka, ciemne okulary pilotki. Czyżby Doda tęskniła za swoim byłym i próbowała „przerobić” nowego partnera na drugiego Nergala?

Sam Szychowski całkiem nieźle czuje się w roli amanta. Udzielił już nawet pierwszego wywiadu dotyczącego jego związku z piosenkarką:

Już się dotarliśmy, choć początki nie były łatwe. Połączenie związku i pracy było dla nas trudne, ale z upływem czasu to się zmieniło. Teraz funkcjonuje to tak, że oboje się wzajemnie nakręcamy, mamy podobne wizje artystyczne i pogląd na wiele spraw. Jest bardzo fajnie - mówi dla Super Expressu.

Może Doda załatwi pracę swojemu nowemu partnerowi, jako jurorowi w jakimś programie tanecznym? W końcu to choreograf, więc na pewno zna się na tej pracy jak nikt.

Komentarze