Niedziela, 8 stycznia 2012, 14:29

Młynarska – REAKTYWACJA

prawda
fałsz
Młynarska – REAKTYWACJA
foto: mwmedia.pl
Agata Młynarska prowadzi nowy program. Pierwszy odcinek pojawił się w Wigilię na kanale Polsat Cafe. Talk-show ten nosi tytuł „Jaka ona jest”, a każdy odcinek to ciepłe spotkanie z jakąś znaną kobietą. Wywiady te, mimo że tworzone na potrzeby programu telewizyjnego, mają w sobie coś z serdecznej rozmowy dwóch kobiet przy filiżance kawy.

W pierwszych odcinkach występują: Kora, Elżbieta Zapendowska oraz Henryka Krzywonos. Młynarska będzie się starała przedstawić wybrane przez siebie bohaterki z bardziej prywatnej strony. Celem programu jest ukazanie ich takich, jakie są naprawdę, w zaciszu własnego domu i bez blasku reflektorów. Przecież każda z nich poza tym, że robi coś, co ma wymiar publiczny, jest zwyczajnym człowiekiem. I właśnie o tym będzie ten program.

Wydaje się, że program Agaty może być podobny do „W roli głównej” prowadzonego przez Magdę Mołek. Ona też starała się poruszać prywatne sprawy swoich gości, wyjaśniać najbardziej kontrowersyjne wątki z ich życia oraz wydobywać bolesne doświadczenia z ich przeszłości. Która z dziennikarek: Młynarska czy Mołek wyjdzie zwycięsko z tego porównania?

Jakie będą znane kobiety, kiedy oderwiemy je zupełnie od ich medialnych wizerunków? O tym będziemy mogli się przekonać oglądając program Młynarskiej!

foto: mwmedia.pl


BF

Komentarze

ser 31 marca 2012 23:23
musieli by emitować to o 3 w nocy bo nikt nie chce tych nieudaczniczek życiowych oglądać
Gość 8 stycznia 2012 20:22
Moze SAMA O SOBIE opowie i siostre zaprosi.Tez będzie ciekawie,nie tylko kogos wypytywac!!!!!!!1