Niedziela, 8 stycznia 2012, 14:24

Kayah przegina z BOTOKSEM!

prawda
fałsz
Kayah przegina z BOTOKSEM!
foto: mwmedia.pl
Kayah chyba odrobinę się zagalopowała w swoim dążeniu do utrzymania młodego wyglądu. Czterdziestoczteroletnia gwiazda regularnie poprawia swoją urodę w gabinetach chirurgii plastycznej. Podczas występu na Gali Mistrzów Sportu wyraźnie było widać, że jej brwi pozostają nienaturalnie uniesione, a usta są pełniejsze niż wcześniej.

Występująca wraz z Marcinem Wyrostkiem Kayah prezentowała się naprawdę rewelacyjnie. Błyszcząca mała czarna eksponująca długie, zgrabne nogi wokalistki. Jednak zmiany, które zaszły ostatnio w jej twarzy pozostawały niemiłym zgrzytem w jej wyglądzie.

Dziwi fakt, że Kayah z takim uporem stara się zatrzymać czas. Nie jest w końcu taka stara i wygląda naprawdę nieźle! Mieliśmy już przecież niejeden przykład tego, że zbyt daleko idące interwencje chirurgów często odnoszą efekt przeciwny do zamierzonego. Czy Kayah nie obawia się tego, że będzie kolejną „ofiarą skalpela”?

Czy dążenie do poprawiania swojego wyglądu wynika z presji ze strony fanów? Czy może gwiazdy same nakładają na siebie obowiązek perfekcyjnego wyglądu? Czy nie wolelibyście widzieć Waszych ulubieńców bardziej naturalnych ?

Dlaczego Kayah dołącza do grupy gwiazd, które nie potrafią starzeć się z godnością?foto: mwmedia.pl


BF

Komentarze

Gość 23 kwietnia 2012 09:00
Coz, nigdy nie byla ladna, ale teraz wyglada koszmarnie!
dox 20 stycznia 2012 15:20
wyglada koszmarnie
Gość 8 stycznia 2012 23:45
Gębę ma jak dwa zlewy.Okropnie nabotoxowana!
Gość 8 stycznia 2012 20:21
Zapłaci ,zapłaci i to wnet!!!!!! ile mozna?