Piątek, 14 października 2011, 13:48

"Żyję w celibacie." Zobacz kto i dlaczego nie uprawia seksu

prawda
fałsz
"Żyję w celibacie." Zobacz kto i dlaczego nie uprawia seksu
foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl
Agata Młynarska wzorem Krzysztofa Ibisza z roku na rok jest coraz młodsza. Zapytana o sekrety swojej niegasnącej urody podaje prostą receptę na wieczną młodość: dobre geny, dużo snu i joga. Oj, ktoś tu chyba kręci.

Sami przyznacie, że twarz Młynarskiej nosi znamiona działania medycyny estetycznej. Ta jednak, wciąż zaprzecza wymyślając kolejne „specyfiki”, które pomogły jej zachować młodość. Ostatnio do tej grupy dołączyło życie w celibacie!

Młynarska twierdzi, że brak seksu ją konserwuje i pozwala cieszyć się nieskazitelną urodą. W wywiadzie dla Super Expressu mówi:

Zastosowałam świadomy wybór życia w celibacie i kiedy mnie pytają, dlaczego tak ładnie wyglądam, to mówię, że to celibat konserwuje.

Jak myślicie, czy celibat rzeczywiście jest rozwiązaniem? A może celebrytka chciała dać do zrozumienia, że jest wolna i szuka wrażeń? Czy takie publiczne odarcie się z prywatności przysłuży się Młynarskiej?

Komentarze

Gość 19 października 2011 10:33
a i zapomnialem o pani cichopek hehehehehehehe:) oja!
Gość 19 października 2011 10:32
niby gwiazdy ibisz mlynarska jaaaa!!!!bracia mrok mroczki jaaaa glowa boli od tych niby gwiaz hahahah zenada zanada zenada ludzie sie z was smieja gwiazdy to sa na niebie pseudo gwiazdy, powiedzialbym ze moze tylko marni celebryci tak bez spinki na nowy dzien:)milego dnia
Gość 19 października 2011 10:28
hahaha taa na bank
Gość 16 października 2011 20:59
a świstak zawija sreberka :)
Gość 14 października 2011 15:26
aha...