Środa, 16 maja 2012, 14:30

NAGA modelka na czerwonym dywanie!

prawda
fałsz
NAGA modelka na czerwonym dywanie!
foto: facebook.com
Moda na eleganckie wieczorowe stroje na czerwonym dywanie już dawno minęła. We współczesnym show biznesie liczy się pomysłowość i oryginalność. Celebryci ciągle walczą o popularność, według zasady „wszystkie chwyty dozwolone”. Wzniosłe uroczystości coraz częściej zamieniają się w dziwaczne pokazy mody.

Premiera trzeciej części "Facetów w czerni", okazała się jednym z takich szokujących przedstawień. Wszystko za sprawą niemieckiej modelki - Micaeli Schafer. Jej mega skąpa sukienka wywołała spore zamieszanie! O ile jej kreację w ogóle można nazwać sukienką? Micaela owinięta była jedynie w paski z taśmy magnetofonowej. Całość więcej odsłaniała niż zasłaniała. I to ma być kreacja na czerwony dywan?

Micaela Schafer to finalistka niemieckiej edycji „Top model”. Seksowna modelka za wszelką cenę chciała zaistnieć w show biznesie. Była prezenterką stacji telewizyjnych takich jak RTL czy ProSieben. Pozowała również dla Playboya oraz zdobyła tytuł Miss Wschodnich Niemiec.

Podoba się Wam nowoczesna kreacja modelki?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze

Gość 30 sierpnia 2012 19:03
do ohyda: powaznie czy ty tak na zarty bo jak ona jest ochydna to wlasnie 90% spoleczenstwa poszlo sie utopic. fakt pirsi silikonowe ale figure ma bardzo ladna i pragne zaznzcyc ze jestem dziewczyna a dziewczyny zadko prawia komplementy tej samej plci
Gość 22 maja 2012 21:53
obrzydliwe , mogła jucz założyć przezroczyste jednorazówki z biedry, wtedy wyglądałaby może lepiej
Gość 17 maja 2012 15:48
w łbach się przewraca.
Gość 17 maja 2012 14:13
Kiepsko dobrala torebke
Gość 16 maja 2012 21:12
napewno nie na umysle!
Gość 16 maja 2012 16:38
Zdrowa dziewczyna.