Niedziela, 8 stycznia 2012, 14:18

SEKSOWNA Głogowska i jej erotyczne tańce

prawda
fałsz
SEKSOWNA Głogowska i jej erotyczne tańce
Anna Głogowska wystąpiła podczas Gali Mistrzów Sportu. Jej erotyczna choreografia zatańczona z Janem Klimentem i Tomaszem Barańskim stanowiła uzupełnienie występu Marcina Wyrostka wraz z zespołem Tango Corazon Quintet. Tancerze znani z „Tańca z gwiazdami” oraz „You can dance” dali wspaniały popis umiejętności tanecznych. Ich występ można podsumować krótko – wulkan emocji!

Taniec Głogowskiej był niezwykle erotyczny. To, co widzieliśmy do tej pory w „Tańcu z gwiazdami” wypada blado przy występie z Gali Mistrzów Sportu. Ania była ubrana w skąpe stroje: satynowe koszulki, gorsety i pończochy. Tanga grane przez Wyrostka wyzwoliły w niej niespotykaną dotąd seksualność. Emocje, które przedstawiła trójka tancerzy zapewne wywołały ciarki na plecach podziwiającej ich publiczności.

Ania wraz z Jankiem i Tomkiem doskonale zobrazowali emocje, towarzyszące muzyce wydobywającej się z akordeonu zwycięzcy „Mam Talent”. W ich tańcu było widać rozdarcie, zdradę, porzucenie i namiętność.

Jesteśmy niezwykle ciekawi, co powie partner Głogowskiej, Piotr Gąsowski, widząc Anię w tym gorącym wydaniu. Jedno jest pewne – on sam chyba nie jest w stanie wywołać w swojej partnerce takich pokładów erotyzmu, jaki mogliśmy obserwować podczas sobotniego występu!

BF

Komentarze