Środa, 12 października 2011, 15:01

Nie zrobi już kariery?

prawda
fałsz
Nie zrobi już kariery?
foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl
Paulina Papierska, która wygrała pierwszą polską edycję programu Top Model zaniedbała swoją karierę. Młoda modelka znana między innymi z emocjonalnym reagowaniem na wszystkie zadania, które przypadło jej wykonać w programie, po zwycięstwie praktycznie zniknęła ze świata mody.

Jak donoszą tabloidy zwyciężczyni show przestała pojawiać się na oficjalnych galach, nie chodziła też na castingi oraz pokazy mody. O wiele więcej od Papierskiej osiągnęły Ola Kuligowska i Ania Piszczałka, które co rusz pojawiają się na wybiegach podczas prezentacji kolekcji polskich projektantów.

Sama Papierska w wywiadzie dla TVN sprawę komentuje prosto i przyznaje, że rzeczywiście za mało się udziela:

Trochę zaniedbałam to, że wygrałam ten program i mało chodziłam na castingi, za mało się udzielałam. Ale teraz zaczynam od początku! Staram się jak najwięcej robić zdjęć testowych, żeby cały czas pracować nad swoją mimiką i pozami. Bardziej mnie kręcą sesje zdjęciowe niż wybieg więc skupiam się nad tym.

Jak myślicie, czy Paulinie uda się uratować nadszarpniętą karierę modelki, czy na to już trochę za późno? A może zwycięstwo w programie wciąż odbija się szerokim echem w świecie mody i zobaczymy ją gdzieś na zagranicznych wybiegach?

Komentarze

Gość 15 października 2011 15:30
ahahaha nie lubiłam jej cały czas ryczała. powinna wygrać ola !!! :D