Środa, 12 października 2011, 15:09

A brzuch rośnie

prawda
fałsz
A brzuch rośnie
foto: mwmedia.pl
Zarówno w polskiej, jak i zagranicznej prasie nie ustają spekulacje na temat ciąży Beyonce Knowles. Sama piosenkarka unikała tego tematu od czasu kiedy na gali MTV Video Music Awards pokazała się z zaokrąglonym brzuszkiem.

Dziś Beyonce ujawnia, że lekarze wyznaczyli jej już datę porodu. Nie ukrywa, że od dawna marzyła o założeniu rodziny, ale podobnie jak do innych decyzji, do tej również musiała dojrzeć.

Mój mąż i ja jesteśmy razem od 10 lat. Czuję, że to odpowiedni czas na dziecko i jestem bardzo wdzięczna, że Bóg pobłogosławił mnie i ofiarował mi największy dar, jaki człowiek może w życiu otrzymać – powiedziała Beyonce w wywiadzie dla Sunday Night.

Osiągnęłam w życiu wiele, ale dopiero teraz tak naprawdę wiem, kim jestem. Nigdy nie spieszyłam się z realizowaniem planów i marzeń. Teraz nadszedł odpowiedni czas na założenie rodziny i jestem bardzo szczęśliwa. Dziecko urodzi się w lutym - dodaje piosenkarka.

Przyszli rodzice nie chcą na razie znać płci dziecka. Ciekawe, czy pociecha tak sławnej pary w przyszłości również namiesza w show biznesie? Jak myślicie?

Komentarze

Gość 15 października 2011 19:07
żeby to była dziewczynka< 3 i śpiewała