Środa, 13 czerwca 2012, 10:00

NOWY szokujący zapach perfum od Lady Gagi!

prawda
fałsz
NOWY szokujący zapach perfum od Lady Gagi!
foto: blogspot.com
To już pewne, Lady Gaga podpisała długoterminowy kontrakt, z koncernem „Coty”, na produkcję perfum i kosmetyków. Już wkrótce trafią do sklepów pierwsze niecodzienne zapachy w dziwacznych opakowaniach. Firma „Coty” od lat specjalizuje się w sprzedaży zapachów celebrytów. Wypromowała między innymi takie sławne marki jak: Beyonce, Gwen Stefani oraz Mariah Carey.

Linia ekskluzywnych perfum celebrytki będzie nosiła nazwę „Monster” i „Bad Romance”. Fani już nie mogą się doczekać takiej nowości. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że perfumy ekscentrycznej gwiazdy, będą pachniały krwią i spermą! SZOK!

Zapach będzie się opierał na molekularnych strukturach męskiego nasienia i krwi pobranej od samej Gagi. Artystka w jednym z wywiadów określiła, że „perfumy będą pachnieć jak ekskluzywna dziwka”.

No cóż, Lady Gaga uwielbia szokować i wyróżniać się spośród całej masy gwiazd i gwiazdeczek. Dlatego dziwaczny pomysł nie powinien dziwić nikogo. Swoją drogą zastanawia nas, czy ktoś z Was chciałby pachnieć krwią, a tym bardziej spermą?

Czy perfumy od Lady Gagi okażą się hitem? Przekonamy się już niebawem. Producenci planują huczną kampanię reklamową, a nowy zapach zadebiutuje na sklepowych półkach jesienią tego roku.

Komentarze

Gość 16 czerwca 2012 19:15
Z nieoficjalnych źródeł - spoko. Czego to nie napiszą żeby podnieść oglądalność.
Gość 13 czerwca 2012 18:33
fuuuuuj