Sobota, 17 grudnia 2011, 18:06

Jak sobie radzą uczestniczki 1. edycji „Top model”?

prawda
fałsz
Jak sobie radzą uczestniczki 1. edycji „Top model”?
foto: mwmedia.pl
Zacznijmy od zwyciężczyni- Pauliny Papierskiej. Niestety, do tej pory kariery nie zrobiła. Ostatnio pojawiła się na finale programu i w „Dzień dobry TVN”. Zbiera zdjęcia do swojego portfolio w nadziei, że może w końcu jej praca w modelingu nabierze tempa.

Ania Piszczałka, mimo przegranej odniosła sukces. Pojawiała się na wybiegach u Dawida Wolińskiego czy Macieja Zienia. Teraz reprezentuje firmę Luxury Hair Extensions. Poza tym bywa na warszawskich salonach, nie dała o sobie zapomnieć.

Najbardziej cwana, ale jednocześnie inteligentna Kasia Smolińska zawsze wiedziała, czego chce. Wystarczył jej sam udział w „Top model”, by zostać zapamiętaną. Chodziła w pokazach m. in. u duetu Paprocki&Brzozowski. Modeling nie przeszkodził jej ponadto w podjęciu studiów na Uniwersytecie Warszawskim. Kasia współprowadzi także program w TVN Style „Kino, kanapa, książki".

Finalistka Ola Kuligowska ciągle rozwija się w roli modelki. Tuż po programie wystąpiła w hiszpańskiej sesji zdjęciowej. Poza tym cały czas bierze udział w pokazach polskich projektantów i jest znaną celebrytką.

Marta Szulawiak kariery nie zrobiła. Chciała reprezentować naród w Sejmie, jednak ostatecznie poświęciła się rodzinie. Jej mężem jest biznesmen Mariusz Turski.

Paradoksalnie ta, która powinna zrobić światową karierę, nie osiągnęła jeszcze nic. Jak widać, lepiej wiedzie się przegranym!

EK

Komentarze

Gość 19 grudnia 2011 11:52
Zgadzam się, Anna Bołoń też zrobi większą karierę niż faworytka Krupy Olga, to jest oczywiste, świat mody się na niej już poznał.