Wtorek, 27 grudnia 2011, 23:44

Sylwester Sablewskiej - spędzi go u sławnej piosenkarki!

prawda
fałsz
Sylwester Sablewskiej - spędzi go u sławnej piosenkarki!
foto: mwmedia
Maja Sablewska ma już sprecyzowane plany co do sylwestrowej nocy. Spędzi ją oczywiście z ukochanym, Wojciechem Mazolewskim, na domówce u Natalii Kukulskiej.

Po całym roku wzlotów i upadków czas na odpoczynek. Sablewska żyła ostatnio pod obstrzałem obiektywów fotoreporterów. Ma już dość tłumaczenia się z decyzji swoich byłych już teraz podopiecznych o zerwaniu z nią współpracy.

Pomimo wielu wywiadów i składanych oświadczeń nadal nie do końca jasne są powody, dla których Doda, Edyta Górniak i Marina Łuczenko zerwały w krótkim czasie współpracę ze swoją menadżerką. A jeśli nie wiadomo o co chodzi, to możemy się jedynie domyślać...($$$)

Dlatego właśnie Sablewska będzie witała Nowy Rok wśród ludzi, którzy są jej przychylni.

Maja i Natalia przyjaźnią się od dawna. Zaczęło się od fanklubu Kukulskiej, którego szefową była Maja. Dzięki Natalii Sablewska zamieszkała w Warszawie i mogła rozwijać swoją karierę menadżerki.

Sablewska nie wyobraża sobie lepszego towarzystwa dla zakończenia tak trudnego dla niej roku. Szczególnie, że impreza ma charakter zupełnie prywatny i Maja nie będzie musiała odpowiadać na kłopotliwe pytania.

BF

Komentarze

Gość 25 stycznia 2012 07:03
Maju.......srasz????hehe
Gość 28 grudnia 2011 12:02
ja Majkę lubię i bardzo jej kibicuję
Gość 28 grudnia 2011 11:31
sablewska sie juz skonczyla, a bynajmniej dogorywa