Poniedziałek, 26 grudnia 2011, 23:13

Pierwsze święta księcia Williama i Kate

prawda
fałsz
Pierwsze święta księcia Williama i Kate
Dla książęcej pary – księcia Williama i jego małżonki Kate, święta Bożego Narodzenia, które właśnie dobiegły końca, były pierwszymi świętami, jakie razem spędzili jako rodzina.

Pierwszego dnia świąt, królewska rodzina wzięła udział w nabożeństwie, które odbyło się w kościele pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny. Razem z młodą parą w uroczystości wzięli udział: książę Harry, książę Karol i księżna Camilla.

Zabrakło jedynie samej królowej Anglii, Elżbiety II, która w czasie nabożeństwa przebywała w szpitalu, dotrzymując towarzystwa swemu mężowi, Filipowi. Książę przeszedł przed świętami poważną operację serca i wciąż jest pod opieką lekarzy.

Warto zwrócić uwagę na stonowaną i jak zwykle wyróżniającą się klasą Kate. Młoda żona, od kiedy wstąpiła w szeregi królewskiej rodziny, zachwyca świat znakomitym gustem i wyczuciem. Zawsze elegancka i uśmiechnięta. Będzie drugą Dianą?

A.

Komentarze

Gość 28 grudnia 2011 18:05
Wydaje sie byc mila i naturalna:) jest OK.
X 27 grudnia 2011 12:49
... A PO COZ TO MA NASLADOWAC DIANE?! JEST PO PROSTU SOBA... WPRAWDZIE ZBYT WYCHUDZONA, ALE COZ- REALIA BYCIA NA SWIECZNIKU- NIE ZAZDROSZCZE JEJ! MA CIEZKA ROLE DO ODEGRANIA! PEWNIE ZALUJE, ZE TO NIE SERIAL, TYLKO ZYCIE...