Czwartek, 31 stycznia 2013, 14:29

Wojewódzki: "SPIERDALAJ MAŁY CZŁOWIECZKU"

prawda
fałsz
Wojewódzki: "SPIERDALAJ MAŁY CZŁOWIECZKU"
foto: mwmedia.pl
W miniony wtorek Kuba Wojewódzki nie bacząc na swoich fanów niespodziewanie usunąć swój profil z Facebooka. Funpage celebryty zdążyło już polubić ponad MILION UŻYTKOWNIKÓW!

Kuba wyznał, że "ilość cudzych spraw, ilość świrów, maniaków, brudu, która wylewała się u niego na profilu, zaowocowały tym, że postanowił go usunąć". Nie wytrzymał jednak długo bez dostępu do mediów społecznościowych i dziś mogliśmy zaobserwować jego WIELKI "COME BACK".

Podobno ten profil to zapowiedz zupełnie nowego, lepszego Wojewódzkiego na Facebooku. W swoim pierwszym wpisie Kuba apeluje o nie zamieszczanie "żałosnych komentarzy" i prosi o "spierdalanie" krytykujących go:

"Usunąłem poprzednią stronę, bo stała się śmietniskiem żałosnych komentarzy, zupełnie niezwiązanych z tym co chciałem przekazać. Uważałem że tak być powinno, bo to co piszę to jest moja zwykła ludzka, obiektywna opinia. Po co te żale, smęty, nienawiść, żałosna prowokacja. Dlaczego żyjemy w takim kraju, gdzie ludzie zawsze muszą kogoś chcieć zniszczyć, mieć satysfakcję, że się kogoś nienawidzi. Jeśli nie podoba Ci się to co piszę, drogi czytelniku, odznacz tą stronę i nie zawracaj sobie głowy moimi słowami. Czy tak nie jest łatwiej? Jak widać nie. Liczę na to iż treści jakie będę publikował będą podstawą do obiektywnej i merytorycznej dyskusji, a Tobie mały człowieczku z problemami i ego wielkości strusiego jaja mówię - SPIERDALAJ!"

Komentarze

Gość 4 marca 2013 21:40
HAHAHA! Wojewódzki apeluje o obiektywizm i kulturę!!!
Gość 2 marca 2013 15:19
Kluska.
Gość 16 lutego 2013 09:58
Koles, ktory pluje na wszystko i wszystkich, nie szanuje niczego i nikogo, zasmakowal wlasnego lekarstwa i sie dziwi, ze jest gorzkie.
Siema 8 lutego 2013 10:14
Też jest tylko człowiekiem. Ma takie same prawda do wyrażania własnej opinii i chęć szacunku, jak my.