Wtorek, 1 maja 2012, 14:00

Pierwsza rocznica ślubu Kate i Williama!

prawda
fałsz
Pierwsza rocznica ślubu Kate i Williama!
foto: facebook.com
Od ślubu księcia Williama i jego wybranki Kate, minął już rok. Królewska uroczystość, była wielkim wydarzeniem na całym świecie. Przypomnijmy, para wypowiedziała sakramentalne „tak”, 29 kwietnia 2011 roku.

William i Kate, poznali się na University of St. Andrews. Jak wspominają oboje, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Po ośmiu latach spędzonych razem, książę postanowił poprosić wybrankę o rękę. Jak wspomina Kate, to było prawdziwe zaskoczenie

„William oświadczył się w spokojnym i odosobnionym miejscu w bardzo romantyczny sposób. Byliśmy na wakacjach z grupą przyjaciół, więc nie spodziewałam się tego. Byłam w totalnym szoku”.

Od uroczystego ślubu minął już rok. Tuż przed pierwszą rocznicą wszyscy zastanawiali się, jak para królewska uczci ten szczególny dzień? Kate i William starają się prowadzić jak najbardziej normalne życie, dlatego nie chcą ujawniać szczegółów. Wiemy jednak, że książę ma zamiar zabrać Kate w romantyczną wyprawę samolotem.

Taki pomysł ma zapewnić całkowitą anonimowość. Para będzie świętować swoją pierwszą rocznicę w powietrzu. Podobno luksusowy samolot księcia, ma na pokładzie wszystko co tylko może zapragnąć Kate, włącznie z basenem.

Życzymy Kate i Williamowi, udanego lotu oraz wielu wspólnych lat w szczęściu i miłości.

Komentarze

Gość 1 maja 2012 23:08
ja tez chce taki samolot!!:>
Gość 1 maja 2012 17:42
samolot z basenem? WTFAK