Wtorek, 31 lipca 2012, 14:30

Koniec związku Rutkowskiego!

prawda
fałsz
Koniec związku Rutkowskiego!
foto: mwmedia.pl
Związek Krzysztofa Rutkowskiego z Luizą Kobyłecką od samego początku wzbudzał kontrowersje. Ona - piękna, młoda, ambitna i planująca zostać zakonnicą. On – nieco podstarzały już lowelas, otaczający się kobietami, szukający szumu medialnego. Obietnice Krzysztofa sprawiły, że Luiza zostawiła swoje "stare" życie, porzuciła klasztor i w błyskach fleszy stała się narzeczoną najsłynniejszego w Polsce detektywa – Krzysztofa Rutkowskiego.

Para planowała ślub i wspólne życie. Oficjalnie ogłaszali swoją przyszłość. Nie kryli się ze swoim związkiem. Luiza przy Krzysztofie wypiękniała i stała się gwiazdą tabloidów.

Okazało się jednak, że taka sielanka nie może trwać wiecznie. Po 11 miesiącach ich związek rozpadł się!

Luiza nie ukrywa przyczyn rozstania. W jednym z tabloidów wyznała, że za rozpad wini Krzysztofa, który jest niepoprawnym kobieciarzem. Podobno Krzysztof na każdym kroku miał jakąś kobietę. Zdradzał, oszukiwał, wykorzystywał, okłamywał. Luiza spakowała swoje rzeczy i postanowiła rozpocząć nowe życie.

Co na to Krzysztof Rutkowski? Detektyw jest wściekły! Twierdzi, że to Luiza go wykorzystała, by stać się medialną gwiazdą. Odpiera zarzuty o zdradzie i... już spotyka się z nową kobietą.

Czy tym razem związek przetrwa? Zobaczymy.

Komentarze