Poniedziałek, 9 stycznia 2012, 22:09

Kate Middleton stuknęła TRZYDZIESTKA!!!

prawda
fałsz
Kate Middleton stuknęła TRZYDZIESTKA!!!
Kate Middleton, nazywana teraz oficjalnie księżną Catherine, obchodzi dzisiaj 30 urodziny! Ślub Kate z księciem Williamem był chyba największym wydarzeniem ubiegłego roku. Czy ktoś, kto przeżył tak bajkową ceremonię, może świętować jeszcze urodziny w zwyczajny sposób?

Wydaje się, że urodziny Catherine powinny odbyć się z przepychem oraz stylowo i ze smakiem. Czyli dokładnie tak, jak sugerują tytuły nadane najstarszej z córek państwa Middleton – Ikona Piękna 2011 oraz Królowa Stylu. A może właśnie na przekór żona Księcia Williama zdecyduje się na skromną uroczystość w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół? Wszystko przemawia za tą drugą opcją – podobno księżna kazała odwołać wielki bal organizowany przez jej siostrę – Pippę oraz szwagra – księcia Harrego!

Wydaje się, że Kate może tęsknić za czasami, w których mogła spokojnie poimprezować. Rozumieją to również mieszkanki Wielkiej Brytanii - 86% z nich nie zamieniłoby się z nią miejscami, gdyby to było możliwe. Czy Księżna Cambridge tęskni za „prawdziwym życiem” i będzie świętowała urodziny na zwyczajnej imprezie w klubie? A może apodyktyczna Królowa wymusi na niej urządzenie eleganckiego rautu, na którym wszystko co się dzieje, jest ściśle zgodne z etykietą?Czego może życzyć sobie mieszkająca w pałacu, u boku księcia, Kate Middleton? Może tego, aby udało jej się wykorzystać ostatni dzwonek do zajścia w ciążę? Dzięki temu, być może, brytyjska prasa zacznie się z nią obchodzić właściwie do stanu błogosławionego i dziennikarze przestaną dybać na każde, dosłowne i metaforyczne, potknięcie żony następcy tronu.

BF

Komentarze

KurtisFacio 21 lutego 2012 00:27
This post is interesting.,
MyeshaSwarm 21 lutego 2012 00:27
This design is spectacular! You definitely know how to keep a reader entertained. Between your wit and your videos, =[,
KeithLos 20 lutego 2012 00:45
Hi our family loves your terrific website and please carry forward,
SherrilPoppen 18 lutego 2012 12:28
I have read a few of the articles on your website now, and I really like your style of blogging. I added it to my favorites blog site list and will be checking back soon.
JolineGilhooley 18 lutego 2012 12:28
great site with lots of information michael flore, xxqr,
BenFurniss 6 lutego 2012 00:47
you say it good for puffy eye bags eh?...michelle needs it..lol!....love her though...,
dennis 1 lutego 2012 02:38
hey
love your site!
dennis 1 lutego 2012 02:16
hello
great site