Piątek, 31 października 2014, 12:45

Polska kooperacja z Bollywood

prawda
fałsz
Polska kooperacja z Bollywood
Już wkrótce polscy filmowcy będą mieli okazję rozpocząć ścisłą współpracę z Bollywood. Pewien producent z Indii, który zajmuje się kręceniem filmów sensacyjnych i ostatnio zawitał w Warszawie, żeby zrealizować zdjęcia do najnowszego obrazu tak bardzo zachwycił się naszym krajem i urodą polskich kobiet, że postanowił związać się z naszym krajem na dłużej. Jego plany zakładają zorganizowanie castingów dla polskich aktorów w celu obsadzenia ich w bollywoodzkich filmach. Producent ma nadzieję, że egzotyczna dla mieszkańców Indii uroda Polek i Polaków tchnie w tamtejsze produkcje nową energię.

„Jestem zachwycony polskimi aktorami, którzy mają znakomity warsztat, oprócz talentu do grania mają także inne zdolności, na przykład do śpiewu. Będą się idealnie nadawać do naszych produkcji, w których śpiew i taniec to podstawa” – przyznaje producent.

Udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, że największą szansę na zatrudnienie w produkcjach bollywoodzkich ma Natasza Urbańska, która spełnia wszystkie kryteria postawione przez producenta. Jak sama deklaruje, jest w stanie opanować nawet podstawy sztuki cyrkowej, żeby tylko zyskać przewagę nad innymi aktorami. Osoby z jej bliskiego otoczenia twierdzą, że Natasza już zgłosiła się na przesłuchanie i wypadła świetnie. Jeśli doniesienia się potwierdzą, wkrótce nasza gwiazda będzie miała szansę sprawdzić się przez wielomilionową indyjską widownią. Na pewno polscy fani aktorko-piosenkarki będą nieutuleni w żalu, gdy opuści ona nasz kraj w poszukiwaniu bollywoodzkiej sławy.

Producent planuje zatrudnienie do najnowszych produkcji większej liczby polskich aktorów, więc na pewno w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych nazwisk wyłonionych w castingach. Trzymamy kciuki za powodzenie naszych gwiazd.

Komentarze