Środa, 17 kwietnia 2013, 13:22

WYSZŁA PENISOMANIA – opinia DODY po emisji programu

prawda
fałsz
WYSZŁA PENISOMANIA – opinia DODY po emisji programu
Wczoraj z dużymi emocjami wyczekiwaliśmy jubileuszowego odcinek Kuby Wojewódzkiego. Pisaliśmy o tym tu

W programie zobaczyliśmy dość spiętą, sztywno siedzącą wokalistkę.
Wiele pytań Kuby było przewidywalnych, wiemy że lubi on wyciągać wypowiedzi swoich gości sprzed kilku lat. Tak było i tym razem - pytał o jej fantazje sexualne, cytując przy tym co mówiła 10 lat temu o spontanicznym sexie w toalecie.


Największą uwagę w czasie programu przyciągnęło jej wyznanie, że WYCHODZI ZA MĄŻ i to jeszcze w tym roku! Ślub przepowiedziała jej wróżka i na razie nie zdradziła kim miałby być jej przyszły mąż. WAŻNE, że tym razem ma to być jej ostatnie małżeństwo, PRAWDZIWA MIŁOŚĆ aż po grób.
Piosenkarka kilkukrotnie w czasie programu podkreślała swoją wierność w związkach. Już tworzą się spekulacje kim będzie ten JEDYNY, dla ułatwienia powiedziała, że na pewno nigdy więcej nie zwiąże się z piłkarzem, ani muzykiem heavy metalowym.

To wszystko zobaczyliśmy w wyemitowanym programie, ale podobno powiedziała w nim dużo więcej ciekawych rzeczy np. dotyczących jej rodziny. Piosenkarka jest zawiedziona, takim wybiórczym potraktowaniem jej wypowiedzi. To niezadowolenie można przeczytać na jej Facebookowym profilu:

"No dobra, obejrzałam wywiad i.... Czuje sie dziwnie . Czy jest jakis odgórny prikaz żeby montować 1,5h ciekawą,rozmowę tak żeby wyszła penisomania?szkoda,ze wycięte zostały najciekawsze fragmenty,m in o rodzinie..cieszylam sie ,ze moi rodzice tego posłuchaja, niestety dostali kubeł zimnych penisów na głowę ..ehh Kuba;( "

Jak myślicie czy jej pretensje są uzasadnione? Przecież wiedziała do jakiego programu idzie, a może to uruchomi szerszą dyskusję na temat programu Kuby Wojewódzkiego?

Komentarze