Niedziela, 11 grudnia 2011, 01:30

Wodzianka PCHA się do Nergala dla SŁAWY!

prawda
fałsz
Wodzianka PCHA się do Nergala dla SŁAWY!
Nie są razem? Namiętny całus w programie Kuby Wojewódzkiego sugerował coś innego. Nergal i Dominika Zasiewska przez kilka dni uważani byli za nową parę polskiego show-biznesu.

Okazali sobie sympatię dość wyraźnie. W końcu nie każdego całuje się prosto w usta i to w dodatku na oczach milionów widzów!

Dominika „Wodzianka” ma niezłe parcie na szkło. Nie wystarcza jej samo podawanie wody gościom Kuby, dlatego posunęła się dalej. Już po pokazaniu biustu pisano o niej na portalach plotkarskich, ale pocałunek Nergala wywołał prawdziwą burzę!

„Nie jestem dziewczyną Nergala, ale też bym chciała – zwierza się Wodzianka w rozmowie z reporterką TVNu - Choć wolałabym być dziewczyną Kuby Wojewódzkiego. Chociaż może bardziej Nergala? Sama nie wiem. To jest mega fajny facet, wrażliwy, ciepły. Ale to nie jest tak, że jak się kogoś pocałuje w telewizji, to od razu się jest parą. Ja bym nie robiła z tego jakiegoś wielkiego halo. Po prostu się lubimy i już.”

Adam Darski i Wodzianka poznali się na jednym z warszawskich koncertów (Dominika wie, gdzie warto bywać). Jednak nie zaiskrzyło między nimi do tego stopnia, żeby Dominika została następczynią Dody.

Zasiewska podkreśla, że Nergal to „mega fajny facet”, ale tylko się lubią. Zachwyca ją i Wojewódzki, i Darski- zdaje się, że sama nie wie, który z nich jest lepszy.

Dodajmy jeszcze, że Wodzianka prowadzi też swój własny program- listę disco polo na ITV. Tutaj możecie zobaczyć ją w innej sytuacji niż tylko podawanie wody. Zapewne i tu jest równie czarująca.

Sądzisz, że Wodzianka i Nergal to marna próba sztucznego spopularyzowania hostessy z disco polo? Czy coś jednak może być na rzeczy?

EKKomentarze

Gość 16 kwietnia 2012 16:09
przez dode to teraz wszedzie nergala pełno
Gość 17 stycznia 2012 17:50
urwa ib to sa autorytety dla naszych dzieci bladz dla krotkiej chwili we fleszach zrobi loda staremu dziadowi
Gość 11 grudnia 2011 20:59
ta wodzianka jest brzydka
Gość 11 grudnia 2011 20:58
ale ona mam male piersi!
Gość 11 grudnia 2011 01:32
nie wiem ktore glupsze - ten Nergal czy ta wiochniara