Środa, 17 kwietnia 2013, 13:11

Pijany Aleksander Kwaśniewski??

prawda
fałsz
Pijany Aleksander Kwaśniewski??
foto: www.mwmedia.pl
Czyżby nawrót skłonności Aleksandra Kwaśniewskiego? Podobno przed konferencją Europy Plus były prezydent WYPIŁ kilka głębszych na odwagę. Tak mówią świadkowie, według których nienaturalnie dużo mówił, śmiał się wyjątkowo głośno i miał niezwykle rozmarzony wyraz twarzy.

Jak nieoficjalnie donosi Super Express, uczestnicy konferencji wypili po jednym głębszym przed rozpoczęciem spotkania formacji Europa Plus. Nie jest to zupełnie nowe zachowanie ze strony Aleksandra Kwaśniewskiego. Doskonale pamiętamy jego "chorobę filipińską", która już wcześniej przyniosła WSTYD jemu i wszystkim rodakom. Jako człowiek sprawujący najwyższy urząd w państwie, powinien był potrafić opanować swoje ZACHCIANKI.

Tak się jednak nie stało i tym razem. Pozostali uczestnicy spotkania nie widzieli nic nadzwyczajnego w zachowaniu byłego prezydenta. Andrzej Rozenek tłumaczył je przemęczeniem i pracą do późna. Niewielu jednak wierzy. Prawdziwy powód konferencji zszedł na drugi plan. Wszyscy zadają sobie pytanie, czy politycy zupełnie STRACILI SZACUNEK DO WYBORCÓW? I czy traktują ich poważnie?

Prawdopodobnie po raz kolejny nie udało się DOPILNOWAĆ Aleksandra Kwaśniewskiego. Konkurencja zyskuje na jego słabości, a wyborcy się wstydzą.

Komentarze