Środa, 17 kwietnia 2013, 13:57

Tosia Turnau i Marek Kondrat parą!

prawda
fałsz
Tosia Turnau i Marek Kondrat parą!
foto: facebook.com
Tosia Turnau, córka Grzegorza, przyznała w końcu, że spotyka się ze słynnym aktorem - Markiem Kondratem. Nie mogła dłużej tego w sobie dusić. Okazuje się więc, że 23-letnia studentka UJ jest dla 62-letniego Kondrata kimś więcej, niż projekt managerem jego firmy winiarskiej.

Kolorowe magazyny od dawna spekulowały na temat relacji, jaka łączy Marka Kondrata z młodą córką Grzegorza Turanua. Odkąd dziewczyna ROZPOCZĘŁA PRACĘ w firmie winiarskiej aktora, ich stosunki szybko zaczęły się POGŁĘBIAĆ. Spotykali się wyjątkowo często, nawet jak na współpracowników. Zazwyczaj widywano ich w nieoficjalnym otoczeniu, knajpach, pubach.

Podejrzanie często umawiali się na WYKWINTNE KOLACJE w luksusowych lokalach. Same spotkania przeciągały się do później nocy. Przez długi czas oboje zaprzeczali, że coś ich łączy. Powtarzali, że to zawodowe obowiązki zmuszają ich do licznych wyjść.

Ostatecznie przyłapano ich na gorącym uczynku! Po kolejnym udanym wieczorze chyba ich poniosło. Z lokalu wyszli TRZYMAJĄC SIĘ ZA RĘCE i tym razem nie mogli się wymigać od prawdy. Córka Turanua, pytana o zajście nie udawała już, że to przypadek albo przywidzenie dziennikarzy.

Najciekawsze, co na to wszystko ojciec studentki? On i Kondrat są właściwie w tym samym wieku. A spotkania 23-latki z 62-letnim aktorem, jest więcej niż dziwaczne...

Komentarze