Niedziela, 6 maja 2012, 10:30

Magda Schejbal bez pracy

prawda
fałsz
Magda Schejbal bez pracy
foto: facebook.com
Całkiem niedawno informowaliśmy Was o problemach z jakimi musiała zmierzyć się, będąca wówczas w ciąży, Magdalena Schejbal na planie serialu „Szpilki na Giewoncie. Magda w jednym z wywiadów skarżyła się, że nikt nie brał pod uwagę tego, że jest w błogosławionym stanie i potrzebuje nieco innego rytmu pracy niż reszta ekipy. Schejbal stwierdziła nawet, że przez serial mogła stracić dziecko!

Te rewelacje nie spodobały się dyrektor programowej Polsatu, Ninie Terentiew. Nie od dziś wiadomo, że Terentiew pociąga za wiele sznurków w polskim show biznesie i jeśli chce kogoś zniszczyć lub wypromować, nie ma z tym żadnego problemu. I na Magdę czeka najprawdopodobniej pierwsza opcja, gdyż nie zostanie ona obsadzona w jednej z ról nowego serialu Polsatu. Polska wersja „Seksu w wielkim mieście” ma być prawdziwym hitem! Niestety Schejbal może zapomnieć o roli w serialu. Co na to Terentiew?

Owszem, przygotowujemy różne nowe produkcje, które będziemy chcieli zaprezentować naszym widzom, ale w żadnej z nich nie wystąpi Magdalena Schejbal.

Mamy nadzieję, że kariera Magdy nie zakończy się tylko dlatego, iż postanowiła być szczera.

Komentarze