Piątek, 21 grudnia 2012, 10:53

ROZKŁADAŁA NOGI przed cudzym mężem! Ma, czego chciała!

prawda
fałsz
ROZKŁADAŁA NOGI przed cudzym mężem! Ma, czego chciała!
foto: mwmedia.pl
Doda nie pała zbytnią miłością do swojej przyrodniej siostry. Co więcej, za to, że jej ojciec miał romans wini tylko i wyłącznie JEGO KOCHANKĘ. Teraz, kiedy matka jej 13-letniej siostry ma kłopoty finansowe, celebrytka mówi ostro: ROZKŁADAŁA NOGI, MA CZEGO CHCIAŁA!

Nastolatka, która jest owocem romansu ojca Dody mieszka w bardzo trudnych warunkach. Jej matka jest tak biedna, że nie stać jej na węgiel. Obydwie będą musiały spędzić zimę w nieogrzewanym domu.

Doda, która do tej porty starała się nie wypowiadać na temat "niechcianej rodziny" swojego ojca postanowiła skomentować całą sprawę. Na Facebooku zamieściła poniżający wpis, w którym ostro skrytykowała kochankę ojca.

- eh...widze ,że temat "13stoletniej siotry" bije się o podium z "radomską wigilią"..Wypowiem się pierwszy i ostatni raz z racji tego ,że szkoda mi moich starszych rodziców, przechodzą przez piekło przed świętami na pytanie czy "Zamierzam pomóc przyrodniej 13-letniej siostrze finansowo i jej matce?" odpowiadam : A czy kiedy ja miałam 13 lat ,ta matka myślała o mnie chcąc zniszczyć moją rodzinę i zabrać mi ojca ? nie - ocenia Doda.

To jeszcze nie wszystko. Okazuje się, że celebrytka za romans i niechcianą ciążę wini nie swojego ojca, ale właśnie JEGO KOCHANKĘ! Doda stwierdziła, że skoro ROZKŁADAŁA NOGI PRZED CUDZYM MĘŻEM,TO MA CZEGO CHCIAŁA.

- Śmiejąc się w moje i mojej matki oczy usiłowała rozbić małżeństwo moich rodziców, a w ostateczności zakończyło sie jej własne.. co za pech .naturalnie można powiedziec, ze to nie wina dziecka, ze jego matka rozkładała nogi przed nieswoim mężem ale przecież ma to czego sama chciała...a KARMA WRACA! kocham swoich rodziców nad życie, rozumiemy swoje błedy i potrafimy sobie wybaczać ale od tamtych osób się odcinam. cóż ja mam czuć do "kobiet", które chcą zniszczyć cudzą rodzinę? to musi kiedyś do nich wrócić Życze Wam abyście nigdy takiej osoby na drodze swojej nie spotkali - kończy swój wpis.

Powszechnie wiadomo, że romanse i zdrada nie biorą się z nieba i zazwyczaj do tanga trzeba dwojga, ale Doda nadal woli żyć w swojej rodzinnej, mydlanej bańce...

Komentarze

marta 14 marca 2013 14:39
Oj dorotko, dorotko!!! Ile to wiosenek na świecie żyjesz??? Przecież nie od dziś wiadomo, że do tanga trzeba dwojga?!Co za głupoty, czy ona myślała, a twój tatuś?No tak,bezbronny, pewnie go związała i na siłę dosiadła! Wyrodna kobieta!!!!
lolo 12 stycznia 2013 10:30
Szuka sensacji, żeby na niej skupiać uwagę, ale nie liczy się z konsekwencjami swoich wypowiedzi jak to przeżyje jej siostra. Chce robić z siebie ździrę to niech robi bez zahamowań, ale po co innych w to mieszać. Jest żałosna.
Gość 27 grudnia 2012 04:47
Majdan nie miał dzieci.... Dody nie lubie. Ale tu ma rację.
DAWID 26 grudnia 2012 05:05
TI WINA TUSKA!!!
Gość 23 grudnia 2012 09:12
TA CO NOG NIE ROZKLADA!!! TYLKO TROCHE CWANSZA ,BO NIE ZASZLA W CIAZE.A MAJDANA MALZENSTWA NIE ROZBILA? HIPOKRYTKA