Piątek, 11 stycznia 2013, 14:29

Justin ZACHOWUJE SIĘ JAK DZIECKO!

prawda
fałsz
Justin ZACHOWUJE SIĘ JAK DZIECKO!
foto: yimg.com
Selena Gomez ma dość ciągłych rozstań i powrotów do Justina Biebera. Gwiazda nie chce po raz kolejny znosić huśtawki emocjonalnej piosenkarza i postanowiła definitywnie zakończyć ten toksyczny związek.

Po tym, jak para rozstała się po raz pierwszy Bieber zapowiadał, że będzie "walczyć" o swoją dziewczynę. Selena dała mu kolejną szansę, ale znów skończyło się na tym samym. Para kilkakrotnie jeszcze wracała do siebie i rozstawała. Teraz 20-latka uznała jednak, że nie chce się już dłużej męczyć.

- Justin jest bardzo absorbujący, a w towarzystwie Seleny zachowuje się jak dziecko. Trudno mu się przyjaźnić z kimkolwiek, bo wciąż potrzebuje nowych bodźców w postaci zainteresowania wciąż nowych osób. Nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo skrzywdził tym Selenę. Uważa, że nie szanował ich związku. Wciąż przyłapywała go na kontaktach z innymi kobietami, które stawiały ją w niezręcznej sytuacji - mówi znajomy pary w rozmowie z magazynem Radar.

Komentarze

N!K+ 1 kwietnia 2013 01:46
Justin nie sypia z pierwszą lepszą, robicie z niego takiego, nie wiem jak to nazwać - POTWORA. Można poznać jakim jest człowiekiem po wywiadach i nie możliwe, że tak nie szanuje kobiet. Fakt, moze raz ją zdradził, ale to nie zdarzało się notorycznie, jestem pewna że Bieber co noc nie ma innej kobiety u swego boku bo to po prostu do niego niepodobne, niby Go nie znam, złe w wywiadach pokazuje się choć odrobine, jakim sie jest człowiekiem. Tym co jest tu opisany i jeszcze na wielu innych głupich portalach spolecznosciowycn nie jest Justin Bieber, to postać do której wymyslacie historyjki i jednocześnie psujecie mu reputację. Moze i miał kilka wpadek, ale halo, on jest jeszcze młody, ma prawo ŻYĆ.
Gość 23 stycznia 2013 12:59
Pieprzenie. Tyle powiem. Zero potwierdzonych info na tym portalu. Śledzę jego poczynania na wszystkich możliwych portalach i wiem że to wyssane z palca.