Wtorek, 18 grudnia 2012, 14:11

Zielińska zbiera kasę na HUCZNE, GÓRALSKIE WESELE

prawda
fałsz
Zielińska zbiera kasę na HUCZNE, GÓRALSKIE WESELE
foto: mwmedia.pl
Rodzina Katarzyny Zielińskiej najwidoczniej postawiła na swoim w kwestii jej wesela. Aktorka może więc zapomnieć o skromnej uroczystości w Nowym Jorku i szykować się do hucznej, góralskiej imprezy. A takie, kilkudniowe wesela, jak wiadomo kosztują.

Zielińska wolała kameralną uroczystość, ale najwidoczniej jej bliskim udało się namówić ją na tradycyjny ślub i zabawę weselną. I choć ani aktorka ani jej narzeczony, finansista Wojciech Domański nie należą do biednych osób, to okazuje się, że aby wyprawić takie huczne wesele będą musieli nieco zacisnąć pasa.

Para musiała już zrezygnować ze świątecznego urlopu w Indonezji. Dwutygodniowe wakacje na Bali dla dwóch osób mogą kosztować nawet 30 tysięcy złotych. Aktorka uznała więc, że nie może pozwolić sobie na taki wydatek, jeśli chce zorganizować wesele na kilkaset osób.

Nowy Rok i Sylwestra Zielińska spędzi więc w pracy. Na imprezie Dwójki. Choć w tym przypadku również nie może narzekać. Za poprowadzenie wydarzenia z Tomaszem Kammelem aktorka dostanie niemałą sumę 12 tysięcy złotych.

Komentarze