Czwartek, 24 stycznia 2013, 14:07

Polski aktor LEDWO WIĄŻE KONIEC Z KOŃCEM!

prawda
fałsz
Polski aktor LEDWO WIĄŻE KONIEC Z KOŃCEM!
foto: mwmedia.pl
Najwidoczniej kryzys dotyka nie tylko zwykłych obywateli, ale zajrzał również do portfeli tych bogatszych i lepiej sytuowanych. Henryk Gołębiowski, znany polski aktor MUSI SZUKAĆ ZATRUDNIENIA NA BUDOWIE!

Henryk Gołębiewski znany przede wszystkim z filmu Edi, nie ma łatwego życia. Swoją przygodę z aktorstwem zaczynał jako aktor dziecięcy - wystąpił w filmach takich jak Podróż za jeden uśmiech, Wakacje z duchami czy Stawiam na Tolka Banana. Jednak teraz, jak sam mówi, w tym zawodzie coraz trudniej dostać angaż.

56-letni aktor wyznał w Pytaniu na śniadanie, że trudno mu przez to związać koniec z końcem i utrzymać rodzinę. Musi chwytać się każdej pracy, jaka tylko wpadnie mu w ręce, bo coraz ciężej otrzymać rolę w filmie lub serialu.

- Dawniej na castingi przychodziły dwie osoby na jedną rolę, a teraz przychodzi pięć, czyli nastąpiło nasycenie rynku. Jest ciężko, ale nie czekam na gwiazdkę z nieba. W sierpniu i we wrześniu z kolegą pracowaliśmy na umowę zlecenie na budowie. Szukam każdej pracy, nie tylko na planie, bo chcę się jakoś utrzymać. Teraz dziecko jest w przedszkolu. Myślę, że żona też poszuka - mówił Gołębiowski.

Całe szczęście Gołębiowski nie należy do ludzi, którzy biernie poddają się swojemu losowi, tylko "bierze sprawy w swoje ręce". Trudno dziś spotkać takiego celebrytę!

foto: mwmedia.pl

Komentarze

:c 15 marca 2013 08:26
smutne:c