Piątek, 8 czerwca 2012, 14:00

Zielińska już planuje ŚLUB?

prawda
fałsz
Zielińska już planuje ŚLUB?
foto: facebook.com
Kasia Zielińska i Wojtek Domański są razem już od kilku lat. Uchodzą za najsympatyczniejszą parę w polskim show biznesie. Wygląda na to, że połączyła ich prawdziwa miłość. Aktorka jest zauroczona swoim wybrankiem, a Wojtek nie widzi świata poza Kasią. W jednym z wywiadów ich wspólny znajomy wyznał, że tworzą idealną parę

„Dobrali się idealnie. Choć są z różnych światów, mają wspólne pasje i podobny gust. Taka idealna miłość nie zdarza się często”.

Zakochani niedawno przeprowadzili się do nowo wyremontowanego apartamentu. Luksusowe i bardzo przestronne mieszkanie celebrytów, mieści się na warszawskim Mokotowie. Kasia i Wojtek mają podobny gust, dlatego urządzanie miłosnego gniazdka odbyło się szybko i sprawnie

„Wojciech jest bardzo wrażliwy na piękno. Interesuje się historią sztuki i współczesnym designem. Podobnie jak Kasia, jest miłośnikiem minimalistycznego stylu w wystroju wnętrz. Oboje lubią jasne i pełne światła przestrzenie. Długo szukali odpowiednich mebli i sprzętów, które zamiast przytłaczać, sprawiałyby, że ich wymarzone wspólne mieszkanie będzie zarazem przytulne i przestrzenne”.

Widać, że para dogaduje się rewelacyjnie. Ciekawe, czy tak samo sprawnie pójdzie im organizacja własnego ślubu? Tak to prawda, Kasia i Wojtek planują (w końcu!) zalegalizować swój związek. To rewelacyjna wiadomość, na która czekaliśmy już od dawna! Aktorka długo nie mogła się zdecydować na podjęcie tej ważnej decyzji, ale w końcu zrozumiała, że Wojtek to ten jedyny.

Jak będzie wyglądała uroczystość zaślubin? Na razie para nie chce zdradzać żadnych szczegółów. Miejmy tylko nadzieje, że wkrótce to się zmieni.

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 16 czerwca 2012 14:21
Ale ma piękne oczy na tym zdjęciu!