Wtorek, 18 grudnia 2012, 13:36

Przemycała mu NARKOTYKI do więzienia w... swojej waginie!!

prawda
fałsz
Przemycała mu NARKOTYKI do więzienia w... swojej waginie!!
foto: newswhip.com
Syn znanego aktora Michaela Douglasa wplątał się w niezłe bagno. Cameron Douglas został skazany na 10 lat więzienia za posiadanie 230 gramów metamfetaminy w kwietniu 2010 roku. Teraz, za kratkami ZNÓW ZALICZYŁ NARKOTYKOWĄ WPADKĘ!

Wyrok Camerona został zmniejszony o połową, za to, że syn aktora wydał, kto był dostawcą narkotyku. Teraz jednak jego kara została wydłużona o kolejne 4 lata. Wszystko przez aferę z przemycaniem narkotyków do więzienia.

Jak się okazało Cameron został przyłapany i skazany za używanie narkotyków na terenie więzienia. Do ośrodka penitencjarnego przemycała je jego dziewczyna!! Woreczki z kokainą i innymi używkami WNOSIŁA DO ZAKŁADU KARNEGO... W SWOJEJ WAGINIE.

To jednak jeszcze nie wszystko. Syn aktora został brutalnie pobity w więzieniu przez współpracowników dealera, którego wydał. Chłopak trafił na izbę przyjęć ze złamanym nosem, palcami u rąk, krwotokiem wewnętrznym oraz strzaskaną kością udową.

Cameron, który obecnie odsiadują łączną karę 9 lat pozbawienia wolności, poprosił swojego prawnika o złożenie wniosku o przeniesienie do innego ośrodka penitencjarnego.

Komentarze