Wtorek, 18 grudnia 2012, 14:37

Rubik NIE pojawi się w Top Model? NIE CHCE MIEĆ NIC WSPÓLNEGO z Krupą!

prawda
fałsz
Rubik NIE pojawi się w Top Model? NIE CHCE MIEĆ NIC WSPÓLNEGO z Krupą!
foto: mwmedia.pl
Już od dłuższego czasu na korytarzach TVNu krąży plotka o tym, że Anja Rubik NIE POJAWI SIĘ w trzeciej edycji programu "Top Model". Światowej klasy modelka nie chce pracować z Joanną Krupą, bo BOI SIĘ O SWÓJ WIZERUNEK!

Konflikt między dwiema modelkami rozpoczął się już przy produkcji pierwszej edycji. Na domiar złego Krupa, zagorzała obrończyni praw zwierząt, zaatakowała Rubik za to, że bierze udział w sesjach ubrana w prawdziwe futra. Panie prowadziły wtedy zażartą wojnę w mediach.

Teraz okazuje się, że to nie wzajemna niechęć powstrzymuje Anję Rubik od wzięcia udziału w programie, ale REPUTACJA JOANNY KRUPY. Modelce nie podoba się, że program prowadzi gwiazda mało ambitnego reality show.

- Agencja Anji obawia się, że może to wpłynąć na jej profesjonalny wizerunek. Rubik to prestiż i światowa marka, a jej agencja D'Vision opiekuje się finalistkami programu po jego zakończeniu. Na korytarzach stacji mówiło się, że bez Anji Rubik nie ma "Top model" - mówi osoba z produkcji show.

Supermodelka boi się, że jeśli wystąpi przed kamerą z Dżoaną, która bierze udział w dziwacznym reality show i wdaje się w bójki z innymi kobietami, ucierpi jej reputacja i nazwisko, które w końcu jest światową marką.

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze