Czwartek, 18 października 2012, 13:53

Węgrowska PRZYĆMIŁA SWOJE SZARE KOMÓRKI

prawda
fałsz
Węgrowska PRZYĆMIŁA SWOJE SZARE KOMÓRKI
foto: mwmedia.pl
Ta wiadomość z pewnością nie ucieszy Iwony Węgrowskiej, która wciąż przechodzi załamanie nerwowe po tym, jak w swoim programie PONIŻYŁ JĄ Kuba Wojewódzki. Niestety celebrytka będzie miała chyba kolejny powód, by rozpaczać nad swoim losem.

Kreacja Węgrowskiej, w której przyszła na urodziny MTV, została okrzyknięta przez Horodyńską i Fijał MODOWĄ WPADKĄ OSTATNIEGO 5-LECIA. Joanna i Ada zdecydowały się umieścić na swojej liście największych modowych klap ostatnich pięciu lat białą sukienkę z rozporkiem, w której Węgrowska pojawiła się na jednej z imprez.

- Iwona przyćmiła inne stylizacje, a wcześniej własne szare komórki. Podobno na początku ta sukienka była stabilnym skrawkiem materiału, ale z minuty na minutę opadała niżej i niżej, a Iwona walczyła, by w ogóle utrzymać ją na ciele – mówi Horodyńska magazynowi Party.

- Ten widok długo pozbawił snu część narodu. W przypadku panów jest to może zrozumiałe. A co do kobiet, to wiele się nauczyły na cudzych błędach. Sama suknia byłaby interesująca, ale nie miała szans w starciu z sylwetką. Morał taki, by mierzyć siły na zamiary, a dekolty na rozmiary – dodaje Fijał.

Teraz Węgrowska znów nie będzie mogła spać po nocach i na kolejne dni zamknie się przed światem, przeżywając swoją klęskę.

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze