Czwartek, 18 października 2012, 14:05

Aktorka PRZEŚLADUJE SWOJEGO BYŁEGO!

prawda
fałsz
Aktorka PRZEŚLADUJE SWOJEGO BYŁEGO!
foto: posh24.com
Amerykańskie portale i tabloidy donoszą, że Demi Moore wciąż nie może uporać się z porzuceniem przez Ashtona Kutchera. 50-letnia aktorka ma obsesję na punkcie swojego byłego partnera. WYDZWANIA DO NIEGO W ŚRODKU NOCY, WYSYŁA INTYMNE MAILE, GROZI JEGO NOWEJ DZIEWCZYNIE!

Wygląda na to, że Demi Moore zamieniła się w jedną z psychofanek Ashtona Kutchera. Aktorce wciąż ciężko stanąć na nogi po rozstaniu z ukochanym. Ich wieloletni związek rozpadł się, kiedy wyszły na jaw liczne zdrady Kutchera. Zaraz potem aktor związał się z piękną i seksowną Milą Kunis. Tego, dla zrozpaczonej Demi było już za wiele.

Na medialne doniesienia o zbliżającym się małżeństwie Kutchera i jego nowej partnerki Demi zareagowała frustracją i wściekłością. Podobno zaczęła WYDZWANIAĆ DO BYŁEGO W ŚRODKU NOCY I GROZIĆ JEGO OBECNEJ DZIEWCZYNIE.

W dodatku aktorka wysyła Kutcherowi erotyczne maile ze swoimi rozbieranymi zdjęciami, a w wiadomościach do Mili Kunis opisuje jak bawiła się z Ashtonem w łóżku. Maile Demi zawierają erotyczne i intymne opisy ich wspólnych igraszek i łóżkowych zabaw.

Zarówno aktor, jak i jego nowa partnerka nie komentują tych doniesień. Jednak znajomi Demi twierdzą, że jej załamanie nerwowe i depresja po rozstaniu mogły się przerodzić w OBSESJĘ.

Komentarze