Wtorek, 4 października 2011, 12:17

Zobacz kto jest modowym bezguściem

prawda
fałsz
Zobacz kto jest modowym bezguściem
foto: Andras Szilagyi/mwmedia.pl
W świecie showbiznesu od lat toczą się zawzięte waśnie i spory. Przytyki, kłótnie i walka na cięte słowa trwa wydawałoby się bez końca.

Do potyczkujących się celebrytów dołączyły ostatnio Karolina Malinowska i Joanna Horodyńska, które ostro skrytykowały wszelkie stylizacje Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Jurorka polskiej edycji programu „Top Model” przeszła dużą metamorfozę związaną ze swoim wyglądem oraz ze stylizacjami. Jednak, jak twierdzą pozostałe panie, nie wyszło jej to na dobre.

W „Party” Joanna Horodyńska wyznała, że wszelkie stylizacje jurorki tylko ją bawią. Stwierdziła, że Korwin-Piotrowska raz "jest okutanym w skórę mutantem, a raz rock’n’rollowym włóczykijem.".

Karolina Malinowska również nie oszczędzała w słowach wyrażając się o nowych stylizacjach i wyglądzie jurorki. Nie kryje ona nawet swojej niechęci i wytyka Korwin-Piotrowskiej nadwagę, zgryźliwość i bezguście. Malinowska stwierdziła, że „pani Karolina wbrew swoim wyobrażeniom znajduje się na modowej równi pochyłej i nikt tu nie pomoże.”

Czy Karolina Korwin-Piotrowska rzeczywiście zasłużyła sobie na miano najgorzej ubranej celebrytki? Czy może dwóm krytykującym ją paniom nie spodobała się zmiana, którą przeszła Korwin-Piotrowska od bezwzględnej krytyczki do pozującej na galach celebrytki?

foto: Jarosław Antoniak/mwmedia.pl

Komentarze

Gość 3 maja 2012 21:53
Fuj ochyctwo jak ona się ubiera że asz szok fuuuu
Gość 10 marca 2012 00:51
Żenada
Gość 9 stycznia 2012 22:30
Fatalnie
Gość 9 stycznia 2012 22:30
Fatalnie
Gość 27 grudnia 2011 08:42
Rzeczywiście bezguście totalne jak ona się ubiera?I ona jest jury w "Top model"?