Poniedziałek, 20 sierpnia 2012, 16:00

"Jestem seksiarą! Lubię chodzić po domu w samych szpilkach"

prawda
fałsz
"Jestem seksiarą! Lubię chodzić po domu w samych szpilkach"
foto: mwmedia.pl
Iwona Węgrowska nie przestaje zaprzątać uwagi mediów swoją osobą. Jak tylko przestają o niej pisać - natychmiast wymyśla coś, by zrobiło się wokół niej głośno. Ostatnio stwierdziła, że jest... SEKSIARĄ i nic na to nie poradzi!

Piosenkarka (o ile można ją tak nazwać) chce utwierdzić w mediach swój wizerunek seksbomby, za jaką się uważa. Chętnie pozuje fotoreporterom w wyuzdanych pozach i dziwacznych kreacjach, byle by tylko pokazać się z tej "seksownej" strony. Tym razem do czynów doszły także słowa!

Jak donosi Fakt Iwona uważa się za naprawdę "niezłą laskę". Dlaczego? Bo chodzi w domu w szpilkach!

- Jestem taką seksiarą generalnie, ja z natury taki mam charakter... Ja na przykład lubię po domu pochodzić w szpilkach, w samych szpilkach! Bardzo to lubię, bo są takie dni, kiedy kobieta potrzebuje większej akceptacji także sama wobec siebie... Czy mam więc być za to karana, że naprawdę lubię czuć się seksowna? - mówi w rozmowie z tabloidem.

No cóż, niestety nie ma jeszcze takiego prawa, które pozwoliłoby karać za "seksowność", ale jesteśmy pewni, że gdyby było, Iwona z pewnością nie dostałaby nawet marnego mandatu!

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 23 sierpnia 2012 10:46
cialo ma normlane ale wydaje mi sie ze o tym czy jest sie seksownym czy nie decyduje tez w duzej mierze zachowanie a ona zgubila granice miedzy tym co jest zmyslowe , seksowne a niesmaczne i obrzydliwe