Czwartek, 29 marca 2012, 11:07

Iwona Węgrowska na krawędzi omdlenia!

prawda
fałsz
Iwona Węgrowska na krawędzi omdlenia!
foto: Paweł Wrzecion / mwmedia.pl
Wokalistka Iwona Węgrowska to jedna z osób, które wciąż pozostają na "na językach". Robiąc mały przegląd dotychczasowych osiągnięć Iwony – nie ma się czemu dziwić. Jako wokalistka nie robi ona zawrotnej kariery, za to jako celebrytka spisuje się doskonale. Wciąż słyszy się o nowych tragediach, które dotykają biedną Węgrowską.

Kilka miesięcy temu podobno próbowano otruć ją kwasem, nieco później Iwonka miała przykry wypadek z dzikami w roli głównej, z kolei teraz Iwona walczy ze swoim ciałem i przechodzi na dietę! Dieta, którą Iwona chwali się na łamach różnych tabloidów, jest podobno wyjątkowo restrykcyjna i Węgrowska wciąż pozostaje na krawędzi omdlenia. Dziewczyna nie dojada, nie dosypia, a wszystko po to, by prezentować się jeszcze lepiej. Swoją aktualną wagę Iwona ocenia na 54 kilogramy.

Oczywiście dieta Węgrowskiej nie przeszła bez echa. Wzbudziła kolejną salwę śmiechu nie tylko wśród "zwykłych śmiertelników", ale również wśród innych celebrytów. Kuba Wojewódzki pokusił się nawet o skomentowanie diety Iwona na łamach Polityki:

Powróciła wokalistka Iwona Węgrowska, i jak to zwykle z Iwoną bywa, wróciła totalnie zmieniona. Teraz, jak sama opowiada, waży 54 kilogramy, jada tylko jajka na twardo, żyje na krawędzi omdlenia, ale nie przewraca się, i nie dojada. Oto recepta na wszystko. Chcesz dobrze wyglądać – nie jedz. Chcesz być popularna. Chcesz odnieść sukces – nie śpiewaj. – mówi.

A jaka jest prawdziwa skuteczność diety? Proponujemy rzucić okiem na kilka zdjęć Iwony Węgrowskiej z imprezy Smirnoffa, która odbyła się w warszawskim klubie The Eve.

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 31 marca 2012 16:13
jaki plastik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość 29 marca 2012 11:40
Taaa 54 kilo ja waze 56 i jestem 2 razy chudsza od niej