Wtorek, 25 września 2012, 15:19

Kto chciał się WŁAMAĆ DO DOMU FIGURY?

prawda
fałsz
Kto chciał się WŁAMAĆ DO DOMU FIGURY?
foto: mwmedia.pl
Po sensacyjnych wyznaniach dotyczących swojego małżeństwa z Kaiem Schoenhalsem, Katarzyna Figura uciekła z ich wspólnego domu i schroniła się u przyjaciółki. Aktorka wysłała córki do teściowej, mają nadzieję, że tam będą bezpieczne, a sama zmieniała zamki w domu na Saskiej Kępie. Teraz okazuje się, że ktoś chciał się tam WŁAMAĆ!

W obawie o swoje bezpieczeństwo Figura zgłosiła się na policję z prośbą o objecie jej i dwóch córek programem wsparcia dla ofiar przemocy domowej. Jak donosi Super Express, w minioną sobotę aktorka zawiadomiła policję o próbie włamania do jej willi na warszawskiej Saskiej Kępie.

W rozmowie z tabloidem rzecznik komendanta stołecznego policji, aspirant Mariusz Mrożek przyznał, że otrzymali zgłoszenie o próbie włamania.

- Dostaliśmy zgłoszenie, że na posesji może przebywać obca osoba, która prawdopodobnie chce się włamać. Od razu został tam wysłany patrol. Po przyjechaniu na miejsce nie udało się potwierdzić, czy była próba włamania - dodaje.

Tymczasem mąż Figury po dwóch tygodniach milczenia postanowił w końcu odeprzeć zarzuty o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad rodziną. Jego pełnomocnik rozsyła do mediów oświadczenie, zapowiadające "kroki prawne w celu brony jego czci i dobrego imienia".

Komentarze