Wtorek, 25 września 2012, 13:17

Perfekcyjna Pani Domu MA SPRZĄTACZKĘ!

prawda
fałsz
Perfekcyjna Pani Domu MA SPRZĄTACZKĘ!
foto: mwmedia.pl
To prawdziwy skandal! Małgorzata Rozenek, która uczy Polki jak dbać o porządek, sama korzysta z pomocy sprzątaczki!! Oprócz tego PALI, PRZEKLINA I WCIĄŻ IMPREZUJE.

To już kolejna wpadka produkcji programu. Niedawno okazało się, że willa w Strzeniówce, która należy do PERFEKCYJNEJ PANI DOMU, nie jest własnością Rozenek, a została wynajęta na potrzeby programu.

Teraz na jaw wychodzą kolejne "wpadki" prowadzącej program. Jak donosi tygodnik Show, Małgorzata Rozenek tylko udaje świętą. Na planie i podczas oficjalnych wyjść zawsze widzimy ją pięknie ubraną, umalowaną, zadbaną, z nienagannymi manierami. Natomiast w domu idealna gospodyni preferuje raczej hulanki, alkohol i papierosy.

A co z sortowaniem bielizny, prasowaniem, układaniem ręczników pod kolor i dekorowaniem ich maskotkami? Tym wszystkim w prawdziwym domu Rozenek zajmuje się... GOSPOSIA!

- Pali, przeklina i uwielbia zabawę, a w obowiązkach domowych korzysta z pomocy sprzątaczki - wyznają znajomi Rozenek w Show.

Do tej pory Polki dzielnie i wytrwale podążały za radami gospodyni idealnej. Jednak w świetle najnowszych doniesień najpewniej przestaną ufać Rozenek. W końcu nikt nie lubi, gdy się go robi w balona!

Komentarze

grzyb 28 września 2012 05:34
od poczatku mowilem ze to program dla debili co nie wiedza jak wziac szmate w reke i przetrzec kurze i sam fakt o popularnosci programu swiadczy o debilizmie polakow
Gość 27 września 2012 16:21
nie wiem o co tyle chałasu jak chce to niech sobie ma