Niedziela, 4 listopada 2012, 17:00

SCHUDŁA 27 KILOGRAMÓW w pięć miesięcy

prawda
fałsz
SCHUDŁA 27 KILOGRAMÓW w pięć miesięcy
W niecałe pięć miesięcy po porodzie Jessica Simpson zgubiła niemal wszystkie zbędne kilogramy, których dorobiła się w czasie ciąży. Piosenkarka z dumą prezentuje swoją nową figurę i choć do ideału wciąż jej daleko, może być z siebie dumna.

W ciąży, Jessica Simpson przytyła prawie 32 kilogramy. Po porodzie trudno jej było wrócić do zwykłej wagi w naturalny sposób. Sama przyznawała, że chwytała się wielu sposobów. Od drastycznych diet, poprzez intensywne ćwiczenia, zabiegi poprawiające krążenie i ukrwienie, na hipnozie kończąc!

Nic jednak nie pomagało. Zawodziły tabletki odchudzające i diety cud. W końcu Jessica poprosiła o pomoc trenera osobistego i dietetyka. W końcu podpisała kontrakt z wytwórnią, który gwarantował jej niezłą sumkę, więc musiała "doprowadzić swoje ciało do porządku".

Efektami nie omieszkała się pochwalić na łamach kolorowych magazynów. Zwierzała się ze swoich cierpień i wyrzeczeń, które musiała ponieść. Do figury supermodelki jeszcze jej daleko, o czym sama doskonale wie:

- Moje ciało nie będzie takie, jak u supermodelki. Jestem jednak jak każda normalna kobieta - powiedziała w wywiadzie.

Cóż, szkoda tylko, że każda normalna kobieta nie ma osobistego trenera, fizjoterapeuty i dietetyka, którzy mogliby pilnować jej wagi...

Komentarze