Czwartek, 20 września 2012, 13:16

Ostro o Grycankach: TO JEST PASKUDZTWO!

prawda
fałsz
Ostro o Grycankach: TO JEST PASKUDZTWO!
foto: mwmedia.pl
Marta Grycan i jej córki nie raz były już krytykowane za swoją nadwagę. Pytane o otyłość wszystkie zgodnym chórem przyznają, że im ona nie przeszkadza i że dobrze czują się w swoich rozmiarach.

Otyłość jest jednak chorobą, która może prowadzić do wielu powikłań. Wie o tym doskonale Michał Piróg, który twierdzi, że Grycanki pokazując się w telewizji promują otyłość i niezdrowy tryb życia.

Do grona krytyków Grycanek w kwestii wagi dołączyła Hanna Bakuła. Malarka ostro wypowiedziała się na temat otyłości córek Marty Grycan, które bądź, co bądź są jeszcze nastolatkami. W programie 20m2 Łukasza Bakuła nie zostawia na nich suchej nitki.

- Tak jak na papierosach jest napisane, że palenie grozi kalectwem, tak ich zdjęcia powinny być podpisane: to jest choroba społeczeństwa, stawów, kręgosłupa, narządów wewnętrznych. To jest zajmowanie półtora miejsca w samolocie, to jest paskudztwo! - grzmi malarka

Niestety jest w tym trochę racji. Otyłość może prowadzić do wielu niebezpiecznych i groźnych dla życia i zdrowia chorób. Jak uważacie, czy Grycanki powinny zadbać o siebie i zrzucić zbędne kilogramy?

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 7 stycznia 2013 12:35
no bez jaj, są puszyste, ale żeby zaraz mówić o otyłości? chyba lekka przesada.
Z drugiej strony plusy pulchności takie, że Stara grycana ma gladka twarz a bakuła zmarszczka w zmarszczce
Gość 22 września 2012 15:37
troszkę może z 400 kg każda :D