Sobota, 12 stycznia 2013, 10:00

Dziadek WYDZIEDZICZY GRYCANKI?!

prawda
fałsz
Dziadek WYDZIEDZICZY GRYCANKI?!
foto: mwmedia.pl
Stosunki między Adamem Grycan, a ojcem nie układają się zbyt dobrze. Ich relacje popsuły się, kiedy druga żona seniora rodu namówiła go, by zmienił testament na niekorzyść najstarszego syna.

Atmosfera pomiędzy Adamem, a jego ojcem i macochą pogorszyła się jeszcze bardziej, kiedy Marta Grycan wraz z córkami postanowiła zostać celebrytkami. Zbigniew Grycan niechętnie wypowiada się o rodzinie syna.

- Nie pracują w mojej firmie, nie ma między nami żadnych powiązań i nie chcę więcej tej sprawy komentować - mówi krótko w rozmowie z tabloidem.

Rodzinny biznes prowadzą trzy córki seniora rodu. Jego syn nie ma nic wspólnego z firmą. Adam Grycan wraz z Martą prowadzą własny biznes cukierniczy, niezależny od słynnych lodziarni.

Stosunki Adama z ojcem komplikują się również dlatego, że jego druga żona jest strasznie zazdrosna o "karierę medialną" Marty. Sama próbowała sił w show biznesie, ale niestety jej nie wyszło. Napięte stosunki między dwiema rodzinami są już praktycznie nie do naprawienia. Może dojść nawet do tego, że nestor rodu WYDZIEDZICZY SYNA I SWOJE WNUCZKI.

Komentarze

Gość 20 stycznia 2013 13:42
Marta mówiła u Wojewódzkiego, że po Gabrysi nie widać jeszcze tuszy. Co jak ja, ale widać.