Niedziela, 8 lipca 2012, 10:00

Marta Grycan chce się uczyć!

prawda
fałsz
Marta Grycan chce się uczyć!
foto: mwmedia.pl
Marta Grycan po tym jak wypromowała swoje córki, Weronikę i Wiktorię, sama próbuje zaistnieć w show biznesie. Celebrytka planowała otworzyć własną restaurację, ale jej kulinarne marzenie legło w gruzach. Zdesperowana kobieta postanowiła więc spróbować swoich sił w telewizji. Niestety i tu się nie udało.

Przypomnijmy, Marta walczyła z Magdą Gessler o posadę prowadzącej nowy program rozrywkowy, „MasterChef”, który jesienią pojawi się na antenie TVN. Oczywiście słynna restauratorka wygrała pojedynek z królową lodów.

Właścicielka cukierni nie poddaje się tak łatwo i za wszelką cenę pragnie udowodnić, że jest kobietą o wielu talentach. Jak donosi „Fakt”, Marta Grycan chce profesjonalnie zająć się projektowaniem odzieży, w której będą chodziły polskie gwiazdy.

„Marta jest bardzo ambitna. W swoich sukniach czuje się świetnie, ale wie, że do ideału jej daleko. Dlatego kupuje wiele książek na temat projektowania, czyta książki o największych ikonach mody i cały czas śledzi najnowsze trendy” - wyznaje znajomy Grycan.

Wygląda na to, że plany celebrytki wkrótce się spełnią. Marta bowiem zapisała się już na profesjonalne modowe warsztaty za granicą. Ciekawe, czy tym razem właścicielka cukierni osiągnie wymarzony sukces? Jej pierwsze kreacje wyglądały całkiem dobrze. Marta zaprojektowała między innymi suknie ślubną dla żony Michała Wiśniewskiego.

Jak sądzicie, czy Grycanka zrobi karierę jako projektantka? Oto kilka debiutanckich projektów wschodzącej gwiazdy. Podobają Wam się?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

KUPO 11 lipca 2012 10:00
cvfo
KUPO 11 lipca 2012 10:00
KUPO
KUPO 11 lipca 2012 10:00
KUPO
haha 8 lipca 2012 13:32
niezłe nawet