Wtorek, 7 sierpnia 2012, 15:51

Grycanki będą robić karierę zagranicą!

prawda
fałsz
Grycanki będą robić karierę zagranicą!
foto: mwmedia.pl
O Marcie Grycan można powiedzieć wiele, ale jedno trzeba jej przyznać na pewno, jest uparta i konsekwentna. Głowa rodziny Grycan powoli, lecz systematycznie realizuje swój pomysł na karierę. Karierę międzynarodową dodajmy!

Nie dość, że Marta właśnie nagrywa pierwsze odcinki show zatytułowanego "Bake Off", które zostanie wyemitowane na kanale TLC, to jeszcze ciągle myśli o karierze zagranicznej. Wzorowany na brytyjskim formacie program współtworzą producenci z Anglii, którzy przylecieli do Polski, żeby pilnować projektu. To właśnie oni podsunęli jej myśl o tym, by spróbowała swoich sił w europejskim show biznesie.

Najwidoczniej Marta Grycan już zdążyła sobie wszytko zaplanować, ponieważ cała jej rodzina zmienia plany, by dopomóc jej w sukcesie. Zarówno Weronika, jak i Wiktoria zrezygnowały ze swoich planów, żeby wspierać mamę. Tańcząca Grycanka odłożyła wyjazd do szkoły tańca w Stanach Zjednoczonych, a jej nastoletnia siostra - "modelka XXL" - nie poleciała zaś do Mediolanu.

Cóż wygląda na to, że dziewczyny również szykują się do rozpoczęcia swojej "międzynarodowej kariery". A może mają już przyszykowane jakieś ciepłe posadki w brytyjskiej telewizji?

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze