Czwartek, 20 września 2012, 13:44

DODA ma SIOSTRĘ! Dziewczynka pozwała ojca o alimenty!

prawda
fałsz
DODA ma SIOSTRĘ! Dziewczynka pozwała ojca o alimenty!
foto: mwmedia.pl
Do tej pory Doda wiedziała o istnieniu swojego przyrodniego brata, Rafała, który jest synem jej matki z pierwszego małżeństwa. Okazuje się jednak, że na nim nie kończy się rodzeństwo piosenkarki!

Jak donosi tygodnik Rewia, kilka dni temu zakończyła się sprawa przeciwko Pawłowi Rabczewskiemu o ustalenie ojcostwa 13-letniej dziewczynki... Paulina, bo tak nazywa się przyrodnia siostra Dody, pozwała ojca o alimenty. Ten nie chciał przyznać, że dziewczynka jest jego córką, dlatego sprawa trafiła do sądu.

Na podstawie dowodów sędzia uznał, że Rabczewski jest ojcem nastolatki i nakazał mu zapłatę alimentów. Matka Pauliny wnioskowała o 2 tysiące złotych miesięcznie, ale ojciec Dody dzielnie się targował i ostatecznie stanęło na... 500 złotych.

To musi być prawdziwy szok dla piosenkarki, która niejednokrotnie publicznie wyznawała, że małżeństwo jej rodziców jest idealne, a ojciec jest dla niej wzorem prawdziwego mężczyzny. Jak się okazuje, między Wandą, a Pawłem nie zawsze było tak różowo, w końcu 13-letnia córka z inną kobietą jest tego żywym dowodem.

Komentarze