Niedziela, 16 września 2012, 12:00

Literaturo strzeż się! Rutowicz NAPISAŁA KSIĄŻKĘ!

prawda
fałsz
Literaturo strzeż się! Rutowicz NAPISAŁA KSIĄŻKĘ!
foto: mwmedia.pl
Najsłynniejsza w Polsce miłośniczka jednorożców Jola Rutowicz postanowiła napisać książkę. W założeniu jest to dzieło, które opowiada o jej "przygodzie" z polskim show biznesem.

Jak informują media plotkarskie Jola postanowiła zakończyć swoją "karierę". Skoro jej czas w "domu wielkiego brata już minął" nie omieszkała na koniec podzielić się ze wszystkimi swoją historią. Książka zatytułowana "Inna" ma być podobno, "mocnym akcentem na zakończenie jej kariery".

Plotek donosi, że książka będzie poświęcona kulisom polskiego show-biznesu. Podobno Jola chce teraz "zacząć nowe, normalne życie i dlatego w tej książce podsumowuje całą swoją karierę". Jak sama powiedziała chce zniknąć z mediów i założyć rodzinę u boku swojego narzeczonego Chrisa.

Na wszelki wypadek przypomnijmy kim jest Jola Rutowicz, ponieważ jej "błyskotliwa kariera" nie każdemu może być znana. W 2007 roku wygrała 4. edycję Big Brothera (fenomenem nadal pozostaje fakt, dlaczego to właśnie na nią głosowali widzowie).

Potem występowała w różnego rodzaju programach telewizyjnych np. "Gwiazdy tańczą na lodzie" czy "Big Brother VIP". Rutowicz może się nawet pochwalić okładką w CKM-ie. I to by było na tyle, jeśli chodzi o "wielką karierę".

foto: mwmedia.pl


foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 22 września 2012 20:47
jakie hrum?... przecież na obrazku to koń a nie świnia ;-)
Tyfus 19 września 2012 14:18
HRUUUUM :)