Środa, 11 kwietnia 2012, 13:00

Hugh Grant na emeryturze?

prawda
fałsz
Hugh Grant na emeryturze?
foto: facebook.com
Popularny aktor, Hugh Grant, kończy z aktorstwem! 52-letni gwiazdor ma już dość bycia popularnym celebrytą i chce spokojnie żyć.

”Możemy przyjąć, że skończyłem z aktorstwem! Raz na kilka lat coś mnie zainteresuje, ale to by było na tyle. Aktorstwo mnie nie kręci. Lubię spotykać się z kumplami z planu, ale samo granie przed kamerą nie sprawia mi żadnej przyjemności”.

Najwidoczniej zapał Hugh już się wypalił. A aktor „na stare lata”, marzy o zacisznym domku. Jak przyznał w jednym z wywiadów

„W kręceniu filmu lubię wszystko oprócz grania. Jestem świetny na przesłuchaniach, ale potem, przed kamerami, idzie mi o wiele gorzej. W ostatnich latach przyłapuję się na tym, że regularnie zastygam przed kamerą i nie potrafię przypomnieć sobie swoich kwestii. Jeśli paraliżuje mnie trema, chyba czas przejść na emeryturę".

Przypomnijmy, że gwiazdor zagrał między innymi w takich filmach jak „Cztery wesela i pogrzeb”, „Rozważna i romantyczna” oraz „Dziewięć miesięcy”. Na swoim koncie ma również liczne nagrody i wyróżnienia. W 1995 roku zdobył „Złotego Globa”.

Trochę nie chce nam się wierzyć, że doświadczony gwiazdor, z dnia na dzień stracił zapał do aktorstwa! Czy rzeczywiście Hugh przejdzie na emeryturę?

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze