Środa, 6 czerwca 2012, 09:00

Nowa dziewczyna Bruce'a!

prawda
fałsz
Nowa dziewczyna Bruce'a!
foto: facebook.com
Bruce Willis, znany hollywoodzki aktor, już niebawem powróci w kultowej serii „Szklanej pułapki”. Po sukcesie poprzednich części, największy twardziel amerykańskiego kina, szykuje kolejne, jeszcze bardziej ekstremalne wyzwanie. To właśnie rola nowojorskiego policjanta, Johna McClane'a, przyniosła aktorowi największą popularność.

Jak wyznał w jednym z ostatnich wywiadów, prace nad piątą częścią już trwają, a on sam jest zachwycony, że jeszcze może pokazać się w roli twardziela

„Staram się, aby każda kolejna odsłona była tak samo dobra, jak pierwsza. Lubię grać Johna McClane'a. Wiem, że już za jakiś czas nie będę mógł się w niego wcielać, więc korzystam póki mogę. "Szklana pułapka" nadal daje mi sporego kopa i po raz kolejny świetnie bawię się na planie”.

Dla miłośników Bruce'a to ogromna frajda, tym bardziej, że w najnowszej części, u jego boku zagra seksowna blond piękność. Kto to taki? To znana modelka - Anne Vyalitsyna. 26-letnia Rosjanka ma na swoim koncie sesje dla "Sports Illustrated", wielokrotny udział w corocznych pokazach Victoria's Secret, a także występy w teledyskach grupy Maroon 5.

To będzie jej debiut na szklanym ekranie, ale producencki wierzą w talent modelki i zakładają, że u boku doświadczonego Bruce'a, celebrytka odniesie sukces. Czy Anne sprawdzi się jako dziewczyna nowojorskiego policjanta? Przekonamy się już 15 lutego 2013 roku, bo w takim terminie najnowsza część „Szklanej pułapki” pojawi się na polskim ekranie.

Zobaczcie jak prezentuje się nowa dziewczyna Bruce'a!

foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com


foto: facebook.com

Komentarze