Poniedziałek, 14 maja 2012, 16:30

Ciążowe zachcianki Adriany Lima

prawda
fałsz
Ciążowe zachcianki Adriany Lima
foto: facebook.com
Kilka miesięcy temu, piękna modelka, Adriana Lima, ogłosiła, że jest w ciąży! To nie jest pierwsze dziecko celebrytki. W 2009 roku na świat przyszła pierworodna córka Adriany i koszykarza Marco Jarica - Valentina.

Jak to kobieta w błogosławionym stanie, Brazylijka ma dziwaczne zachcianki. Nie są to jednak ogórki ani słodycze, ale PIWO! Adriana w jednym z wywiadów wyznała, że wcześniej nigdy nie lubiła tego alkoholu

Pragnę piwa. To takie dziwne, bo normalnie go nie znoszę. Wiem, że nie mogę go pić. To dla mnie bardzo ciężkie. Mam też nieustanną ochotę na pieczoną kaczkę. Nagle nie mogę sobie wyobrazić bez niej obiadu. Czuję się cudownie. Jest mi teraz łatwiej, niż za pierwszym razem. Wiem dokładnie przez co przechodzę. Mam więcej energii i jestem bardzo zrelaksowana. Przytyłam kilka kilo, ale nie aż tak dużo, jak za pierwszym razem. Wszystko to dzięki mojemu mężowi. Przez pierwsze trzy miesiące ćwiczyłam z lekkimi hantlami i chodziłam na treningi inspirowane ruchem zwierząt, jak chodzenie po podłodze jak krab. Pomogło mi to w utrzymaniu mięśni”.

To rzeczywiście niespotykane upodobania kulinarne! Miejmy tylko nadzieję, że Adriana, będzie twarda i nie da się skusić na kufelek złocistego piwa.

Trzymamy kciuki i życzymy szczęśliwego rozwiązania!

Komentarze