Czwartek, 6 września 2012, 12:33

Doda ROZSTAŁA SIĘ z Błażejem?! KRYZYS w związku

prawda
fałsz
Doda ROZSTAŁA SIĘ z Błażejem?! KRYZYS w związku
foto: mwmedia.pl
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że Doda ROZSTAŁA SIĘ ze swoim partnerem Błażejem Szychowskim. W ostatnim wywiadzie piosenkarka przyznała się do swoich błędów w wyborze "drugich połówek". Czyżby głęboka refleksja nad swoim życiem zmusiła ją do rzucenia Błażeja?

Doda przyznaje, że nie szło jej wybieranie sobie chłopaków, co potwierdza także jej ojciec.

- On po prostu uważa, że ci wszyscy moi partnerzy są mnie niegodni, że na mnie nie zasłużyli, bo są słabi i nieskomplikowani. Zawsze uważał, że mam niesamowitą wrażliwość emocjonalną i potrafię bardzo mocno kochać. Powinnam więc poznać kogoś, kto również jest zdolny do takich głębokich uczuć - powiedziała piosenkarka.

Być może Doda, za namową swojego taty, również Błażeja uznała za "niegodnego" i posłała gdzie pieprze rośnie? Okazuje się bowiem, że nie są już razem, a przynajmniej tak wynika z ostatnich słów celebrytki.

- Nie wiem, ja sobie chyba tych chłopaków źle dobieram. Może dlatego, że pomiędzy jednym a drugim nie ma okresu przejściowego? Wypełniam natychmiast lukę po poprzednim. To błąd, bo trzeba wcześniej tę znajomość sprawdzić, przetestować. Teraz po kilku smutnych doświadczeniach już to wiem. Nie będę więc nikogo szukać na siłę. Postaram się chociaż miesiąc pobyć sama! - mówi w wywiadzie dla "Przyjaciółki".

Cóż, wygląda na to, że Błażej nie pobawi się z Dodą na kolejnym weselu ani na żadnej imprezie.

Komentarze