Czwartek, 6 września 2012, 13:05

Polityk PONIŻA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

prawda
fałsz
Polityk PONIŻA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
foto: mwmedia.pl
Janusz Korwin-Mikke nie zna granic przyzwoitości. Polityk poniża wszystkich wokół, broni morderców, transseksualistów traktuje jak ludzi drugiej kategorii, a niepełnosprawnym radzi nie wychodzić z domu!

Nie tak dawno polityk bronił mężczyzny, który zabił kobietę podrzynając jej gardło siekierą, obraził też transseksualną posłankę Annę Grodzką, mówiąc o niej z pogardą, jak o podczłowieku. Teraz postanowił zadrwić z paraolimpiady i niepełnosprawnych sportowców biorących w niej udział! Korwin-Mikke twierdzi, że paraolimpiada nie ma nic wspólnego ze sportem.

- Każdy ma prawo uprawiać dowolne ćwiczenie fizyczne i urządzać dowolne zawody. Można się tylko cieszyć, że inwalidzi też organizują zawody. Ze sportem nie ma to jednak wiele wspólnegorównie dobrze można by organizować zawody w szachy dla debili lub turnieje brydżowe dla ludzi z zespołem Downa - drwi na swoim blogu.

To jeszcze nic! Korwin-Mikke jest święcie przekonany, że inwalidzi NIE POWINNI WYCHODZIĆ Z DOMU, bo swoją niepełnosprawnością mogą ZARAZIĆ INNYCH, ZDROWYCH LUDZI.

- Ludzie z defektami odruchowo starają się je ukrywać. Inni starają się takich ludzi unikać. Kiedy kobieta ma pryszcz na twarzy – stara się nie wychodzić z mieszkania. Podobnie z inwalidami. I nie chodzi tu o względy estetyczne. I nie chodzi o estetykę: w społeczeństwie obowiązuje zasada: "Z kim przestajesz, takim się stajesz", więc i oglądanie – godnych podziwu skądinąd - wysiłków para-sportowców może przynieść - przejściowe, na szczęście - zaburzenia w motoryce! -

Polityk inwalidów stawia na równi z mordercami, zboczeńcami, nieudacznikami i idiotami... Według niego, jest to część społeczeństwa, której nie powinno się oglądać, a już na pewno nie w telewizji.

- Jeśli chcemy, by ludzkość się rozwijała, w telewizji powinniśmy oglądać ludzi zdrowych, pięknych, silnych, uczciwych, mądrych a nie zboczeńców, morderców, słabeuszy, nieudaczników, kiepskich, idiotów - i inwalidów, niestety - kończy żałosną puentą.

Nie mamy pojęcia co jeszcze roi się w chorej głowie polityka, ale jedno jest pewne - potrzebuje terapii i to najlepiej elektrowstrząsami!

Komentarze

Gość 7 września 2012 14:16
co za prymityw, nie ma żadnego wytłumaczenia na takiego człowieka. urodą nie grzeszy a sam w telewizji się pokazuje. nawet brak słów