Środa, 3 października 2012, 14:15

Doda ROZSTAŁA SIĘ z Błażejem! Wróci do Majdana?

prawda
fałsz
Doda ROZSTAŁA SIĘ z Błażejem! Wróci do Majdana?
foto: mwmedia.pl
Doda i jej partner Błażej Szychowski nie są już razem! Ich uczucie podobno wygasło, a para postanowiła rozstać się w przyjacielskich stosunkach.

Informacje o tym, że związek Błażeja i Dody przeżywa kryzys zaczęły napływać do mediów zaraz po pamiętnym weselu Tomka Luberta, na którym piosenkarka pogodziła się z byłym mężem - Radosławem Majdanem. Potem Doda pojawiła się sama na kilku imprezach i już wszystko było jasne.

Jak donosi Plotek Doda niedawno rozstała się z choreografem.

- Błażej wyjechał do Stanów, a kiedy wrócił, okazało się, że relacje między nimi się zmieniły. Uczucie się wypaliło. Nie było żadnych kłótni, rozstali się w przyjaźni i utrzymują kontakty. Możliwe, że nawet pojawią się wkrótce razem na jakiejś imprezie. Na przykład na urodzinach "Party" - mówią dla Plotka znajomi pary.

Czyżby przyczyną rozstania były przyjacielskie stosunki Dody z Radkiem Majdanem? przypomnijmy, że para postanowiła zakopać topór wojenny i pogodziła się na ślubie Tomka Luberta. Doda i Radek siedzieli przy jednym stoliku i przegadali ze sobą praktycznie całe wesele. Para patrzyła sobie głęboko w oczy, tańczyła i wznosiła toasty. To jednak nie spodobało się Błażejowi, który w trakcie imprezy zamówił taksówkę i pojechał do domu.

Teraz kiedy Doda jest wolna może zacząć naprawiać swoje relacje z Majdanem. Myślicie, że ta dwójka będzie jeszcze razem?

foto: mwmedia.pl

Komentarze

Gość 4 października 2012 21:02
No wlasnie coś się zapowiada ze Doda + Fokus
freemind 3 października 2012 22:19
raczej nie wróci do majdana tylko będzie z fokusem ;//